Opłaty i koszty w Nest Banku jakie są naprawde?

Tutaj zgłaszajcie wszelkie pomysły i sugestie związane z serwisem www.kaszuby.org. Kontakt z administratorami.

Re: Opłaty i koszty w Smart Banku jakie są naprawde?

napisał Rumen » So sty 02, 2016 11:35 am

Jedyne co znalazłem w tabeli opłat w smart banku co mnie zaniepokoiło to 50 złotych za wydruk z konta - w sensie że chyba z ich pieczątka takie zestawienie - ale było tam troch nie jasno napisane o które dokładnie konto chodzi tak więc jeśli będziecie chcieli taki wyciąg sobie zamówić w smart banku to polecam zapytąc o jego dokładny koszt - poza tym nic nie wzbudziło niepokoju.
Ja osobiście nie ma konta w smart banu ale noszę się z zamiarem otworzenia bo u mnie mam jakieś tam koszty od czasu do czasu a w smart banku wygląda na to, że nie ma nic.
Rumen

smart bank opinia

napisał wiesiek » Pt sty 29, 2016 11:17 am

Na pytanie Smart Bank czy warto, ja osobiście powiem ci, że tak. Mam u nich konto już od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Kurier przywozi umowę do domu, nie ma opłat za prowadzenie konta, przelewy i wypłaty z bankomatów. Wygodnie i tanio, polecam.
wiesiek

napisał Alicja » N lut 07, 2016 6:33 pm

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia na czym zarabia Smart bank, bo konta faktycznie są darmowe (darmowe dla przeciętnych osób zwyczajnie korzystających z usług banku, bo jeśli chcemy na przykład wyrobić sobie druga kartę z upoważnieniem np. dla jakiegoś członka rodziny to wtedy jest już za to pobierana opłata). Ja korzystam z konta w Smart już od dłuższego czasu i takie opcje jak wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów z kraju, prowadzenie konta czy też korzystanie i wyrobienie pierwszej karty płatniczej są całkowicie za darmo bez względu na to ile transakcji wykonam miesięcznie czy coś takiego.
Alicja

tabela opłat nest

napisał roki » Pt lut 19, 2016 10:01 am

Kosztów i opłat nie ma żadnych :)
To jest duży plus konta w nest banku - nie ma tam żadnych wymaganych opłat i otwarcie konta także jest w 100% wolne od jakichkolwiek opłat.
Ja sam jestem świadkiem bo już mam konto w smart banku a jak mówił mi Dawid, mój kolega i czytałem opinie osób na forach to nie wierzyłem, e za coś za co trzeba w innych bankach płacić tutaj to jest za darmo.
Bardzo sobie to chwalę bo wcześniej płaciłem miesięcznie za swoje konto w granicach 30 złotych za różne rzeczy... a teraz mam wszystko za darmo:
https://www.nestbank.pl/download/to-kli ... dualni.pdf
http://www.banki.a-m.pl/nest-bank-konto ... -przelewy/
http://www.konto-studenckie.pl/nest-ban ... oplaty.php
a jeśli chodzi o funkcjonalności to jeszcze lepsze niż w innych bankach.
roki

napisał sele » So lut 27, 2016 9:13 am

Nie wierzyłem w to że uda mi się znaleźć konto tanie w użytkowaniu. Jednak trafiłem na rachunek osobisty w nowym Banku Smart. Początkowo podchodziłem nieufnie do tej dość nowej instytucji finansowej na polskim rynku. Jednak patrząc na recenzje konta zdecydowałem się wyszukać informacje o smart banku opinie okazały się na tyle pozytywne że zdecydowałem się otworzyć ROR. Nie żałuje, bo to konto okazało się darmowe w prowadzeniu i użytkowaniu. Mam kartę bez opłat za użytkowanie i sieć bezprowizyjnych bankomatów.
sele

napisał basiam » So mar 19, 2016 12:24 am

Tani ten bank jest ale niestety całkowicie internetowy.
basiam

napisał Memonik » So lip 02, 2016 11:54 am

basiam napisał(a):niestety całkowicie internetowy.

To ma się zmienić, bo mają się pojawić oddziały i wpłatomaty. Mam tam konto od roku i sobie chwalę. Na razie dobre opinie
Bank Smart jest ogólnie bardzo fajny, prosty i bez warunków. Pytanie czy to utrzymają. Mam nadzieję, że tak, bo głównie dlatego przeniosłam tam konto, ale teraz już wypłaty z zagranicznych bankomatów mają być płatne, niestety. Oby utrzymali resztę warunków, bo to w sumie jest ich największa zaleta, że nie ma opłat i warunków.
Memonik

napisał elmer » Pt lip 08, 2016 5:41 pm

A propos Smart Bank czy karta debetowa jest obowiązkowa – nie, nie jest. Masz możliwość założenia rachunku bez opcji posiadania karty. Trzeba tylko zaznaczyć przy składaniu wniosku że nie chcesz jej mieć. A jak ci się odwidzi to zawsze możesz złożyć odrębny wniosek o wydanie karty.
elmer

smart bank w nest bank

napisał basiam » Pn wrz 26, 2016 9:06 pm

Czy to prawda , że Smart Bank zamienia się w Nest Bank?
basiam

Re: Opłaty i koszty w Nest Banku jakie są naprawde?

napisał piotrek » Wt lip 25, 2017 7:43 pm

Bardzo fajny tani bank
piotrek
Site Admin

Poprzednia strona