W co zainwestować?

Darmowe ogłoszenia firm i osób prywatnych z Kaszub i Pomorza. Tutaj możesz za darmo umieścić reklamę swojej firmy jak i dodać jakikolwiek ogłoszenie związane z Kaszubami.

W co zainwestować?

napisał Petrus » Pn lip 24, 2017 9:24 pm

Zastanawiam się nad zainwestowaniem części gotówki w jakieś aktywa inne niż lokaty czy akcje (na tym się średnio znam) - czy uważacie że np. złoto jest dobrym rozwiązaniem? Czytam już od dwóch dni o tym i dalej nie do końca rozumiem. Pomyślałam nawet że na stronie mennicy polskiej coś znajdę, ale też mam problem - złoto można kupić w różnej postaci i o różnej masie. nie stać mnie na to, żeby kupić go w sztabkach jak na filmach, ale można też kupować mniejsze sztabki jak i w inne postaci, odsyłam w tym miejscu do strony Mennicy Polskiej a nie zwykłe sztabki? tym samym w czym monety są lepsze, gorsze itp? Czy te monety są jakoś standaryzowane jak sztabka, tak że wiadomo ile waży i jaki to jest stop, tak że łatwo je później sprzedać?

byłabym super wdzięczna za to, gdyby ktoś w miarę doświadczony się wypowiedział w tym temacie!
Petrus

Re: W co zainwestować?

napisał piotrek » Wt lip 25, 2017 7:29 pm

Poczytaj sobie jakieś forum specjalistyczne np http://www.forum-inwestycje.pl
piotrek
Site Admin

napisał vika » Pt kwi 20, 2018 5:02 am

A może taki model biznesowy jak inwestycja w apartamenty? Apartamenty znajdują się w Mechelinkach, jest to oferta od DS Development. Umowa gwarantuje wynajem apartamentu przez co najmniej 15 lat, gwarantowaną stopę zwrotu, obsługę najmu, wypłatę czynszu.
vika

napisał roxawoj » Cz maja 24, 2018 10:29 am

Skupowaliście kiedyś złoto? Co myślicie o internetowym sposobie, jak http://www.zloto4u.pl/ ?
roxawoj