Sprawdzone kwatery?

Darmowe ogłoszenia firm i osób prywatnych z Kaszub i Pomorza. Tutaj możesz za darmo umieścić reklamę swojej firmy jak i dodać jakikolwiek ogłoszenie związane z Kaszubami.

Sprawdzone kwatery?

napisał Magda » Wt kwi 24, 2007 5:09 pm

Witam.
Planuje wybrac sie w tym roku na Kaszuby. Poszukuje jakis sprawdzonych noclegów w okolicy Wieżycy. Za każde namiary dzieki.

Magda
Magda

sprawdziłam-jest fajnie

napisał basia620@poczta onet.pl » N maja 06, 2007 1:08 pm

cześć magda,właśnie wróciłam z kaszub,byłam w wąglikowicach k /kościerzyny,byliśmy na wieżycy ,okolica przepiękna ceny przystępne,jak zechcesz to dam ci namiary na kwaterę-basia :D :D :D :D :D :D :D :D :D
basia620@poczta onet.pl

napisał lesna63 » So maja 26, 2007 8:57 pm

a ja poszukuje działki do kupna nieduzej ...........
lesna63

Stanowczo odradzam

napisał agagr » So wrz 08, 2007 5:42 pm

Stanowczo odradzam kwatery "U Gracjana" w miejscowości Kolano obok Wieżycy. Rzeczywistość odbiega od tej przedstawionej na stronie internetowej. Obok domu tory kolejowe i sklep (w pakiecie z popijającymi panami). Okropne kąpielisko znajdujące sie duzo dalej niz to napisane na stronie. Z tyłu domu składowisko materiałów budowlanych, a przy tym właścicielka, która nie wywiązuje się z umowy (nie dostarczyła usługi takiej jak napisała na stronie i nie chciała oddać pieniedzy, które pobrała za pobyt z góry.
agagr