domki.kaszuby.pl - NA SPRZEDAŻ

Darmowe ogłoszenia firm i osób prywatnych z Kaszub i Pomorza. Tutaj możesz za darmo umieścić reklamę swojej firmy jak i dodać jakikolwiek ogłoszenie związane z Kaszubami.

domki.kaszuby.pl - NA SPRZEDAŻ

napisał kosmus » N maja 31, 2009 9:37 pm

Witam!
Do sprzedania mam domenę internetową "www.domki.kaszuby.pl".
Domena jest idealna dla osób oferujących usługi agroturystyczne, jak i pod serwis z ogłoszeniami.
Mogę także wykonać stronę internetową pod ten adres na zlecenie.
Jeśli są Państwo zainteresowani proszę o kontakt: 500-233-840 lub e-mail: b_klita@o2.pl.
Pozdrawiam
kosmus

Zaśmiecone jeziora

napisał jarek13 » N maja 23, 2010 8:59 pm

Myślę, że każdy był kiedyś na mazurach. Jeśli nie, to trzeba się pospieszyć bo może się okazać, że już niedługo będą tam tylko skażone jeziora i sterty śmieci przy drogach. Okazuje się, że nie każdy potrafi kulturalnie wypoczywać. Bardzo dużym problemem są przenośne toalety chemiczne oraz toalety morskie. Opłaty pobierane za ich opróżnianie nie są wysokie. Niestety takich miejsc nie jest zbyt wiele. W efekcie niejednokrotnie ich zawartość ląduje na środku jeziora lub na brzegu po czym jest spłukiwana do wody. Skala tego problemu jest tak duża, że w ubiegłym roku Sanepid musiał zamknąć z powodu zanieczyszczeń wiele kąpielisk. Wkrótce domki letniskowe na mazurach mogą pozostać wspomnieniem. W jaki sposób można sobie poradzić z tym wstydliwym problemem? Moim zdaniem ma sens tłumaczenie ludziom o skutkach takich działań oraz apel do władz samorządowych o aktywne przyłączenie się do akcji.
jarek13

Re: domki.kaszuby.pl - NA SPRZEDAŻ

napisał asmik » So lip 17, 2010 2:15 pm

śmiecie....
tak....
Ludzie potrafią zabrać do lasu i nad jezioro torby napakowane żarciem, piciem...
Waży taka torba kilka kilogramów.
Dziwi mnie, że nie potrafią do tej torby zapakować pustych butelek po wypitych napojach, papierów, siatek foliowych...
Smutne to.
asmik

Re: domki.kaszuby.pl - NA SPRZEDAŻ

napisał Bonnie » Śr lip 21, 2010 9:27 am

To śmiecenie jest okropne. Gdziekolwiek się nie pojedzie, wszędzie śmieci, w jeziorach, morzach, rzekach, na szlakach górskich... Czasem się zastanawiam, czy ci śmieciarze tego nie widzą? Fajnie im tak pływać w wodzie obok śmieci, opalać się obok śmieci... To jakaś paranoja.

Masz rację Asmik:

Ludzie potrafią zabrać do lasu i nad jezioro torby napakowane żarciem, piciem...
Waży taka torba kilka kilogramów.
Dziwi mnie, że nie potrafią do tej torby zapakować pustych butelek po wypitych napojach, papierów, siatek foliowych...
Bonnie