Czy w bankach są jeszce kredyty na dowód + oświadczenie

Darmowe ogłoszenia firm i osób prywatnych z Kaszub i Pomorza. Tutaj możesz za darmo umieścić reklamę swojej firmy jak i dodać jakikolwiek ogłoszenie związane z Kaszubami.

Czy w bankach są jeszce kredyty na dowód + oświadczenie

napisał kasia » Wt lip 28, 2015 12:01 pm

Witam.
Może ktoś akurat będzie coś wiedział i mi podpowie. Czy w bankach są jeszcze kredyty na dowód osobisty + oświadczenie o dochodach?

Jeśli tak to jakie bank dają takie szybkie kredyty najlepiej online? Czy to są kredyty dla określonych grup zawodowych czy dla wszystkich zawodów?

Nie chcę sie zadłużać w chwilówkowej lichwie i dlatego pytam o banki i ich pożyczki.
kasia

Re: Czy w bankach są jeszce kredyty na dowód + oświadczenie

napisał elmer » Pt wrz 18, 2015 10:18 am

Banki aktualnie maja jedynie kredyty w uproszczonej formie tzn. oprócz dowodu osobistego potrzebne jest jeszcze pit czy oświadczenie o dochodach.
Za forum kredytowym znajdzesz wiele informacji o kredytach na dowód - dokładnie jest tam wytłumaczone na czym taki kredyt na dowód polega tak naprawdę..
elmer

napisał basiam » Pt lis 27, 2015 3:43 pm

Witam,

W związku z tym, że w BiK-u mam nieciekawą historię i chciałbym ją wyczyścić oraz dopadły mnie inne niespodziewane wydatki poszukuję pożyczki na dowód osobisty najlepiej online. Na krótki termin, maksymalnie do końca tego roku.
Pracuję na pełny etat, na czas nieokreślony. Moje uposażenie miesięczne to 2000 zł netto. Nie posiadam niestety żadnych nieruchomości ani ruchomości. Wiem, że to daje małe pole do manewrów ale nie mam wyjścia na chwilę obecną. Potrzebyje około 7000 zł. Oczywiście może być na spory procent. Jeśli to coś pomoże to mam konto na kokos.pl, jest ono zweryfikowane (oprócz adresu zamieszkania) ale na dniach i tym się zajmę.

Czy ktoś może coś doradzić? jakieś konkretne rozwiązanie? Czy pozostaje mi wyłącznie rodzina lub znajomi? (wolałbym uniknąć tego)
basiam

pożyczki na dowód

napisał wiesiek » Pt sty 29, 2016 11:20 am

Na dowód to pewnie pożyczki chwilówki, ale to bardzo drogie rozwiązanie.
Najtaniej pożyczać od rodziny to fakt :)
wiesiek

napisał basiam » So mar 19, 2016 12:25 am

A słyszeliście o pożyczkach społecznościowych?

Dlatego też firma Smava, pochodząca z Niemiec, która również i w Polsce zdecydowała się uruchomić swój serwis pożyczek społecznościowych, miała szansę na utrzymanie się na rynku. Posiadała ona skonstruowany przez ekspertów Biura Informacji Kredytowej model oceny ryzyka kredytowego, dzięki któremu ryzyko inwestycyjne podejmowane przez pożyczkodawców było określane jako minimalne.

W 2008 roku na polskim rynku funkcjonowały cztery główne platformy pożyczek społecznościowych, mianowicie:
Kokos.pl,
Smava.pl,
Finansowo.pl,
Monetto.pl.
W 2010 roku Monetto.pl zakończyło swoją działalność, a w ślad za nim poszła niemiecka Smava. Na miejsce upadających lub zamykanych z innych powodów serwisów social lending zaczęły powstawać kolejne, mniejsze. Dziś więc rynek ten jest mocno rozdrobniony. Serwisy opierają swoją działalność głównie o gotowe, udostępniane skrypty oprogramowania, a zapominają o tym, że wypromowanie działalności jest zadaniem czasochłonnym, które sporo kosztuje. Niektóre portale pożyczek społęcznościowych chcąc wyróżnić się na tle konkurencji wprowadziły do swojej oferty nie tylko pożyczki tego typu, ale również na przykład pożyczki samochodowe z zabezpieczeniem w postaci przewłaszczenia.
basiam

napisał kaszub » Śr mar 23, 2016 1:13 pm

Pierwsze słyszę o czymś takim jak Smava. Wszedłem nawet na ich stronę i wcale to na pożyczki społecznościowe nie wygląda, bardziej na jakąś porównywarkę. Wspominałeś, że to kiedyś był social lending? Zmienili jakby swój charakter działalności? Kokos i Finansowo istnieją do dziś i mają się dobrze. Warto także zwrócić uwagę na to, że nie są to jedyne tego typu platformy na rynku sociallengingowym. Ciekawą innowacją jest np. CapitalClub, który kojarzy z sobą pożyczkobiorców i inwestorów na podobnej zasadzie jak Kokos, z tą różnicą że pożyczkobiorcami są jedynie firmy. Według mnie bardzo rozsądne podejście i ciekawa odmiana.
kaszub

kredyty na dowód + oświadczenie

napisał elmer » Pt lip 08, 2016 5:42 pm

Oczywiście, w zdecydowanej większości banków pożyczki gotówkowe na dowód mają oprocentowanie wysokie – więc i w tym przypadku, mimo spadających stóp nie ma mowy o redukcji kosztów. Banki, w przypadku oprocentowania stałego muszą z mocy prawa dokonywać zmian, w związku z redukcją stóp procentowych w takim przypadku, gdy oprocentowanie nominalne przekracza czterokrotność stopy lombardowej NBP – w tej chwili jest to 19 proc.

A gdzie można zapożyczyć się najtaniej? W Eurobanku – klienci tego banku mają szansę kredyt na dowód 5 tys. zł gotówki zapłacić jedynie 306 zł. Na drugim miejscu znalazła się oferta Getin Banku. W trzecim Meritum Bank koszt kredytu to 362 zł.
elmer

napisał basiam » Pn wrz 26, 2016 9:07 pm

Najważniejsze to nie zadłużać się w chwilówkach
basiam

napisał Mimelka » Śr maja 24, 2017 4:37 am

Uważam, ze w bankach są takie prowizje, ze się to wcale nie opłaca. Jeśli chcesz znaleźć pożyczkę na raty to. Na stronie Credy, zawsze znajdują się aktualne dobre oferty o niskich prowizjach. Myślę, ze tutaj zdecydowanie coś znajdziecie, bez przeszkód na sam dowód.
Mimelka

napisał piotrek » Wt lip 25, 2017 7:43 pm

Wszelkie kredyty na dowód są na ogół bardzo drogie
piotrek
Site Admin