[19.11] Marek Rintz charytatywnie gotuje w Nordowi Mol

Słyszałeś lub widziałes informacje na temat zbliżających się, ciekawych imprez i wydarzeń na Kaszubach lub Pomorzu. Podziel się tym z innymi - zamieść tutaj ogłoszenie.

[19.11] Marek Rintz charytatywnie gotuje w Nordowi Mol

napisał NordowiMol » Śr lis 17, 2010 9:25 pm

Szanowni Państwo,

W dniu 19.11.2010 o godz. 17.00 zapraszamy Państwa serdecznie do Restauracji Nordowi Mol w Celbowie k. Pucka. Pan Marek Rintz - Burmistrz Pucka - będzie tam na oczach gości przyrządzał wyśmienitą potrawę – niespodziankę. A wszystko to w ramach akcji „Poznaj swoich włodarzy… od kuchni w Restauracji Nordowi Mol”. Potrawy przygotowane przez Pana Burmistrza podlegać będą licytacji, a uzyskane pieniądze zostaną przekazane na doposażenie oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Celbowie.
Tego dnia na pewno czeka na Państwa mnóstwo wyśmienitej zabawy, a także będziecie mogli Państwo – wspólnie z Panem Burmistrzem – wspomóc Szkołę Podstawową w Celbowie.

Patronat nad akcją objęło:
Radio Kaszebe
Telewizja CSBTV

Serdecznie zapraszamy!
więcej informacji pod adresem: www.nordowimol.pl
NordowiMol

Re: [19.11] Marek Rintz charytatywnie gotuje w Nordowi Mol

napisał mardok » Wt kwi 23, 2013 7:51 am

A ja byłem na tej imprezie:) BYło super:) Szkoda że na weekend majowy znów nie ma podobnej imprezy:)
mardok

Re: [19.11] Marek Rintz charytatywnie gotuje w Nordowi Mol

napisał bura » Śr kwi 24, 2013 7:31 am

Ja też byłam, ale nic dziwnego od urodzenia mieszkam na Kaszubach. Wiecie co podobno ta impreza ma się powtórzyć takze w tym roku, jak coś będzie potwierdzone to napiszę na forum:)
bura