Gęsi Jarmark w Restauracji Nordowi Mol

Słyszałeś lub widziałes informacje na temat zbliżających się, ciekawych imprez i wydarzeń na Kaszubach lub Pomorzu. Podziel się tym z innymi - zamieść tutaj ogłoszenie.

Gęsi Jarmark w Restauracji Nordowi Mol

napisał NordowiMol » N paź 31, 2010 5:09 pm

Gęsi Jarmark w Restauracji Nordowi Mol

Na Św. Marcina najlepsza gęsina. Takie hasło przyświeca Restauracji Nordowi Mol w Celbowie koło Pucka, która już 6 listopada br. organizuje Jarmark Gęsi. Atrakcji będzie wiele w ten niezwykły dzień i warto wtedy odwiedzić Restaurację Nordowi Mol.
Impreza pod nazwą „Jarmark Gęsi” odbędzie się w Restauracji Nordowi Mol w Celbowie koło Pucka w dniu 06.11.2010 r. (sobota). W sobotę od godz. 11.00 do 21.00 w Restauracji Nordowi Mol pojawią się sprzedawcy gęsi i producenci wyrobów z tych ptaków.
W tym dniu, w Restauracji Nordowi Mol będzie można także zjeść potrawy z gęsi – czerninę, pierogi z gęsi w promocyjnej cenie!. Dodatkowo zorganizowana zostanie również kuchnia polowa, gdzie za kwotę tylko 5 zł będzie można dostać gorącą zupę grochową czy żurek lub swojski bigos. To jednak jeszcze nie koniec niespodzianek. Uczestnicy Jarmarku Gęsi w Restauracji Nordowi Mol będą mogli w spróbować wspaniałego trunku „Nordowy Grzaniec” w promocyjnej cenie!
Dla uczestników Jarmarku Gęsi w Restauracji Nordowi Mol planowany jest również występ ludowej kapeli kaszubskiej, która będzie prowadziła także zabawy i konkursy z nagrodami.
- Jak mówi ludowe przysłowie – Na św. Marcina najlepsza gęsina. Tak też Restauracja Nordowi Mol, wpisując się w tą kaszubską tradycję, przygotowuje szereg niezwykłych atrakcji dla gości. Warto więc odwiedzić nas 6 listopada. Nikt nie wyjdzie z Nordowego Mola głodny czy spragniony. Będzie można posmakować naszych potraw z gęsi, zjeść pyszną zupę lub swojski bigos za 5 zł, posłuchać dobrej muzyki. Zapraszamy w sobotę od godz. 11.00 do 21.00 – mówi Marek Hewelt, właściciel Restauracji Nordowi Mol w Celbowie koło Pucka.
W tym dniu w Restauracji Nordowi Mol planowane są również konkursy:
- plastyczny dla dzieci – na najładniejszy rysunek gęsi,
- fotograficzny – na najlepsze zdjęcie reportażowe z Jarmarku Gęsi (wywołanie od razu na miejscu!).
- literacki – na zabawny wiersz nawiązujący do św. Gęsi.
Dla uczestników konkursu przewidziano nagrody !
NordowiMol
 
Posty: 6
Dołączył(a): Wt paź 12, 2010 6:24 pm

Re: Gęsi Jarmark w Restauracji Nordowi Mol

napisał bebe » So kwi 13, 2013 9:22 am

Powiem Wam ta: Osobiście brałam udział w takim własnie jarmarku. BYło świetnie i wyjątkowo...nigdzie indziej nie spotkałam się z taką atmosferą, pełną przyjaźni i wyjątkowych atrakcji. Doskonale się bawiłam. Chętnie w tym roku takze tutaj przyjadę:)
bebe
 
Posty: 15
Dołączył(a): So kwi 13, 2013 8:57 am

Re: Gęsi Jarmark w Restauracji Nordowi Mol

napisał aicha2583 » Wt kwi 16, 2013 2:09 pm

ja również przychylę się do opini...jarmark jest SUPER:)))) jeżdżę niemal co roku i zawsze chcę powrócić...
aicha2583
 
Posty: 20
Dołączył(a): Pn mar 25, 2013 5:35 pm
Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron