Ekstremalny Rajd na Orientację Harpagan - Bożepole Wielkie

Słyszałeś lub widziałes informacje na temat zbliżających się, ciekawych imprez i wydarzeń na Kaszubach lub Pomorzu. Podziel się tym z innymi - zamieść tutaj ogłoszenie.

Ekstremalny Rajd na Orientację Harpagan - Bożepole Wielkie

napisał harpagan » Pt mar 21, 2014 9:30 pm

Ekstremalny Rajd na Orientację HARPAGAN–47 BOŻEPOLE WIELKIE 11-13.04.2014

Już po raz 47 wystartuje Ekstremalny Rajd na Orientację Harpagan. Tym razem spotykamy się w Bożympolu Wielkim w Gminie Łęczyce. 11 kwietnia 2014 roku o godzinie 21:00 rozpocznie się 24 godzinny marsz na Orientację podczas którego zawodnicy mają do pokonania 100 kilometrów. Jest to najdłuższa czasowa trasa ale nie jedyna na tym Rajdzie.

Sprawdź siebie, sprawdź swoje umiejętności! Każdy kto pokona jedną z najdłuższych tras (piesza 100km, rowerowa 200km, mieszana 150km) w limicie czasowym odnajdując wyznaczone punkty kontrolne przy pomocy mapy i kompasu otrzyma zaszczytny tytuł „Harpagana”.

Obawiasz się dystansu? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy trasy piesze o długości 50 lub 25 kilometrów. Idealne trasy dla tych, którzy nigdy nie próbowali swoich sił podczas marszy na orientację. Chcesz zaszczepić miłość do rajdu najbliższym? Trasa piesza HARPUŚ o długości 10 kilometrów jest właśnie dla nich. To tam można po raz pierwszy spróbować własnych sił w nawigacji i pokonywaniu własnych słabości.

Jeśli Twoją pasją są rowery sprawdź swoje możliwości i umiejętności na trasach rowerowych. Do pokonania jest dystans 200 kilometrów w czasie 12 godzin. Jeżeli ten dystans jest za długi lub też startujemy pierwszy raz. Spróbuj swoich sił na trasach o długości 100 lub 50 kilometrów.

Chciałbyś wystartować na trasie pieszej i rowerowej? Nie wiesz którą wybrać? Trasa Mieszana będzie dla Ciebie idealna. 50 kilometrów pieszo + 100 kilometrów rowerem to trasa marzeń dla najwytrwalszych.
Tych wspomnień nie wymażesz szybko z pamięci.

Zaplanuj swój start już dziś!
Więcej informacji na http://www.harpagan.pl/rajd lub http://www.facebook.com/harpagan
harpagan
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt mar 21, 2014 9:26 pmKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron