Przestrzegam pokoje "U Gracjana"

Agroturystyka, domki letniskowe, pensjonaty na Kaszubach. Posiadasz własną bazę noclegową? Tutaj zamieścisz darmowe ogłoszenie o swoich pokojach i kwaterach.

Przestrzegam pokoje "U Gracjana"

napisał agagr » So wrz 08, 2007 11:02 am

Stanowczo odradzam pokoje "U Gracjana". Rzeczywistość odbiega od informacji zawartych w internecie. Tory kolejowe przy domu, na posesji składowisko materiałów budowlanych, brak miejsca do zabawy dla dzieci (chociaż właścicielka kieruje ofertę głównie do rodzin z dziećmi), daleko połozone kąpielisko (chociaż na stronie internetowej napisane jest, że do kąpielisja jest 200m). Zdecydowaliśmy się na wyjazd po 2 dniach pobytu. Właścicielka nie chciała nam oddać pieniędzy (nie chodzi o zaliczkę tylko o pieniądze za pobyt, którego nie było).
agagr

napisał easyrider » Wt sie 26, 2008 5:46 pm

A w jakiej miejscowości te pokoje?
easyrider

Re: Przestrzegam

napisał zabcia » Pt gru 30, 2011 3:27 pm

W innym miejscu już była ta sama wypowiedź, tego samego autora. Myślę, że pisana w złości i nie do końca uzasadniona. Ja ze swojej strony pokoje "U Gracjana" Polecam. Kąpielisko jest blisko, może nie 200 m. a z 500, ale to nie ma znaczenia. Jest blisko. Rzut beretem jest stadnina koni. Mnie jednak najbardziej interesuje wyciąg narciarski, który jest blisko.

Ludzie mili i sympatyczni. Polecam.
zabcia