Kwatery na Kaszubach

Agroturystyka, domki letniskowe, pensjonaty na Kaszubach. Posiadasz własną bazę noclegową? Tutaj zamieścisz darmowe ogłoszenie o swoich pokojach i kwaterach.

Kwatery na Kaszubach

napisał Regina » Wt lut 14, 2012 8:02 am

Polecam kwatery na Kaszubach w uroczym miejscu z dala od miejskiego hałasu. Byłam tam w zeszłym roku i naprawdę wypoczełam. Jestem raczej z tych leżących w wakacje i podziwiających przyrodę, jednak to miejsce oferuje również aktywny sposób spędzania czasu:.
Regina

Re: Kwatery na Kaszubach

napisał raki » Pt lip 05, 2013 7:43 am

Ja polecam sprawdzić tutaj: Kaszuby domki letniskowe - jest tam naprawdę sporo ogłoszeń noclegów jak i całych domków do wynajęcia :)
Można też coś taniej zarezerwować :)
raki

napisał HelenaWilla » Cz lut 04, 2016 11:59 am

raki napisał(a):Ja polecam sprawdzić tutaj: Kaszuby domki letniskowe - jest tam naprawdę sporo ogłoszeń noclegów jak i całych domków do wynajęcia :)
Można też coś taniej zarezerwować :)

Tak)
HelenaWilla

napisał Ruel » Pn maja 16, 2016 6:18 am

A czy ktoś może polecić tę ofertę? Domek wygląda bardzo fajnie, ale byłoby miło usłyszeć opinię jakiś sprawdzonych klientów ;)
Ruel

napisał jagodka » Śr cze 22, 2016 12:20 pm

Hej, korzystałam z portalu http://idara.pl/kaszuby-domek/ niejednokrotnie i nigdy się nie zawiodłam. Dzięki nim wakacje zawsze spędzałam w przyjemnie urządzonych, w pełni wyposażonych domkach i ośrodkach. I na dodatek za niewygórowaną cenę. Myślę, że śmiało możesz skorzystać z tej oferty. :)
jagodka

Domki na Kaszubach

napisał piotrek » Wt lip 25, 2017 7:47 pm

Najlepiej podpytać znajomych o sprawdzone domki letniskowe
piotrek
Site Admin