Domki letniskowe Kaszuby 100 zł/dobę

Agroturystyka, domki letniskowe, pensjonaty na Kaszubach. Posiadasz własną bazę noclegową? Tutaj zamieścisz darmowe ogłoszenie o swoich pokojach i kwaterach.

Domki letniskowe Kaszuby 100 zł/dobę

napisał Vikola » Wt cze 08, 2010 11:45 am

Zapraszamy do malowniczo usytuowanych domków na skraju niewielkiej, liczącej kilka zabudowań wsi Skoszewko. Nie jesteśmy gospodarstwem agroturystycznym tylko z nazwy - na co dzień prowadzimy rozległą działalność rolniczą. Nasi Goście mają możliwość zakupu wszelkich wytwarzanych w naszym gospodarstwie produktów (mleka, twarogu, jajek, miodu, ryb wędzonych).
Skoszewko leży na obrzeżach Zaborskiego Parku Krajobrazowego, pośród lasów, jezior i pól, w nisko zaludnionym rejonie kraju. Dzięki temu Sielskoanielsko stanowi wymarzone miejsce wypoczynku dla spragnionych obcowania z naturą, zmęczonych wielkomiejskim zgiełkiem i znudzonych tłocznymi kurortami.
Parter domków - pokój dzienny, kuchnia w pełni wyposażona, łazienka z WC, weranda. Piętro: sypialnia.
Parkowanie samochodów - nieodpłatne, na terenie. Akceptujemy zwierzęta.
Nasza okolica stwarza wyborne warunki do: turystyki pieszej i rowerowej, pływania, nurkowania, nordic walking, windsurfingu, łowienia ryb, zbierania jagód i grzybów.
sielskoanielsko.eu, tel. 501 189 980.
Vikola

Re: Domki letniskowe Kaszuby 100 zł/dobę

napisał Max78 » Cz gru 29, 2011 1:53 pm

Czy na Kaszubach faktycznie można znaleźć tak tanie domki? Jaki jest standard mieszkania w tego typu domkach i gdzie są położone. Byłem w zeszłym roku na wczasach w Pobierowie i jak usłyszałem cenę za domki w Pobierowie dla czteroosobowej rodziny 350zł za dobę, fakt że w wysokim standardzie i dobrze zlokalizowane niedaleko centrum sportu, niedaleko morza, to jednak ścięło mnie z nóg.
Max78

napisał Listek » Wt sty 17, 2012 6:09 pm

Byłem i musze powiedzieć że nie do końca wygląda to tak jak opisane jest w ofercie.
Listek

napisał BASIA56 » So kwi 14, 2012 2:57 pm

Zapraszam do zwiedzaniu różnych kwater, aż wybierzecie ciekawe miejsce, ciekawych ludzi i adekwatne ceny, ja bywam z całą rodziną w Swornychgaciach na Kaszubach, cała góra domu, duży zadaszony taras, super miejsce dla dzieci www.agroturystyka.kaszuby.pl
BASIA56

napisał hildegarda » Pt lip 20, 2012 7:24 pm

ja mogę polecić swornegacie
hildegarda

napisał 35isaura » Śr sie 29, 2012 9:42 am

Czy ktoś był w tych domkach? Zależy mi na opinii osób tam nocujących
35isaura

napisał adrianj » Wt paź 23, 2012 11:14 am

Vikola napisał(a):Zapraszamy do malowniczo usytuowanych domków na skraju niewielkiej, liczącej kilka zabudowań wsi Skoszewko. Nie jesteśmy gospodarstwem agroturystycznym tylko z nazwy - na co dzień prowadzimy rozległą działalność rolniczą. Nasi Goście mają możliwość zakupu wszelkich wytwarzanych w naszym gospodarstwie produktów (mleka, twarogu, jajek, miodu, ryb wędzonych).
Skoszewko leży na obrzeżach Zaborskiego Parku Krajobrazowego, pośród lasów, jezior i pól, w nisko zaludnionym rejonie kraju. Dzięki temu Sielskoanielsko stanowi wymarzone miejsce wypoczynku dla spragnionych obcowania z naturą, zmęczonych wielkomiejskim zgiełkiem i znudzonych tłocznymi kurortami.
Parter domków - pokój dzienny, kuchnia w pełni wyposażona, łazienka z WC, weranda. Piętro: sypialnia.
Parkowanie samochodów - nieodpłatne, na terenie. Akceptujemy zwierzęta.
Nasza okolica stwarza wyborne warunki do: turystyki pieszej i rowerowej, pływania, nurkowania, nordic walking, windsurfingu, łowienia ryb, zbierania jagód i grzybów.
sielskoanielsko.eu, tel. 501 189 980.

Hej, fajnie. Macie jakąś stronę? Nie miałem jeszcze urlopu, myślę, żeby teraz, jesienią się wybrać w jakieś malownicze miejsce i trochę odpocząć.
Byłoby super, gdyby były jakieś zdjęcia, opisy.

Dzięki!

Adrian
adrianj

napisał galeriaSEO » Śr gru 19, 2012 7:34 pm

galeriaSEO

napisał lark » So lut 01, 2014 9:28 am

Z rodziną byliśmy tam dwukrotnie, za każdym razem na dwa tygodnie i w tym roku też mamy zamiar się tam wybrać. Domki są w stanie adekwatnym do ceny, w środku czysto, schludnie, kuchnia wyposażona w podstawowe sprzęty, łazienka z WC też wykafelkowana, solidna i z ciepłą wodą do oporu. Dużym plusem tych domków jest brak jakichkolwiek dopłat za prąd czy wodę.
lark

napisał lark » So lut 01, 2014 5:39 pm

Z rodziną byliśmy tam dwukrotnie, za każdym razem na dwa tygodnie i w tym roku też mamy zamiar się tam wybrać. Domki są w stanie adekwatnym do ceny, w środku czysto, schludnie, kuchnia wyposażona w podstawowe sprzęty (spokojnie da radę ugotować obiad), lodówka, łazienka z WC wykafelkowana, solidna i z ciepłą wodą do oporu. Dużym plusem tych domków jest brak jakichkolwiek dopłat za prąd czy wodę. Na parterze jest stół z 4 krzesłami oraz kanapa i mały telewizor kiedyś odbierający podstawowe programy (jak jest po cyfryzacji – nie wiemy). Na piętrze mała szafa, łóżko małżeńskie plus dwie polówki. Dojazd do wioski kiedyś po piasku teraz nowiutki asfalt, do samych domków trzeba podjechać jakieś 50 metrów po łące. W pobliżu dla dzieci jest wysoka skarpa z piasku, gdzie mogą sobie pozjeżdżać (warto zabrać dla nich ciuchy których nie będzie szkoda zedrzeć). Między domkami stoi piaskownica, jakieś huśtawki, w dole na łące „zielone” boisko do kosza i siatki. Samo Skoszewko ciche, mało ruchu, idealne dla kogoś kto chce wypocząć w spokoju. Jak się trafi na sezon to w pobliskich lasach było mnóstwo jagód i grzybów! Popływać jeździliśmy jakieś 3-4 km nad jezioro Skoszewskie – jest tam mała plaża, za to woda krystalicznie czysta. Na zakupy do Somin, są tam dwa sklepy, jest tam też „Baro-smażalnia” Szuwarek gdzie można tanio zjeść miejscowe ryby. Ogólnie nasza rodzina jest zadowolona z tych domków, właściciele – Iwona i Leszek bardzo w porządku, są pomocni i czuwają nad letnikami. Na asfalcie, z uwagi na mały ruch, śmiało można pojeździć na rolkach. Właściciele na pobliskim jeziorze mają zacumowany rowerek wodny – już samo dojście do niego po trzęsącej się łące pozostawia niezapomniane wrażenia. Jeszcze jedno, na miejscu można zrobić ognisko (dodatkowo mały grill stał na werandzie) i przyjemnie posiedzieć do nocy – warto zabrać coś na komary. Polecamy zwiedzić „Dom do góry nogami” w Szymbarku, zamek w Bytowie czy Dolinę Kulawy koło Laski.
Jakby ktoś był zainteresowany to mamy trochę zdjęć z naszych urlopów – piszcie na priva to możemy posłać mejlem. My ogólnie byliśmy zawsze zadowoleni, może na te cztery domki przydałaby się choć jedna pralka, bo przy dłuższych pobytach z dziećmi pozostaje pranie w misce.
lark

Następna strona