"U Gracjana"

Dysuksje na temat wypoczynku aktywnego na wodzie i lądzie: jazda konna, rowery, turystyka piesza, żagle, kajaki, windsurfing, narty wodne, kajaki...

"U Gracjana"

napisał agagr » So wrz 08, 2007 10:54 am

Przestrzegam przed spędzaniem wakacji w kwaterze "U Gracjana" w miejscowości Kolano w gminie Stężyca. Warunki zastane na miejsu skrajnie nie odpowiadały tym zamieszczonymw internecie. Obok posesji tory kolejowe, plac budowy wokół domu i brak miejsca do zabaw dla dzieci (a właścicielka zapraszagłównie rodziny z dziećmi). Wiele innych uchybień. Nie wyobrażaliśmy sobie spędzania tam całego urlopu, wyjechaliśmy wcześnie. Właścicielka nie chciała oddać nam pieniędzy za poby, którego nie było ( nie mam tutaj na myśli zaliczki). Była bardzo nieprzyjemna.
agagr

Re: "U Gracjana"

napisał darl » Wt kwi 14, 2009 10:29 pm

Także się nadziałem, oferty internetowe potrafią mylić, a ta to już totalne przegięcie..
darl

napisał zabcia » Pt gru 30, 2011 3:18 pm

Ja tam byłem z żoną, i bardzo nam się podobało. Może te opisane wrażenia były sprzed lat, albo nie wiem co. Na dzień dzisiejszy wygląda tu bardzo fajnie. Jest miło, sympatyczni ludzie, kilka kroków dalej sklep. Do wyciągu Narciarskiego rzut beretem, jest stadnina koni. Jest tu co robić i można bardzo dobrze wypocząć. Pokoje czyste, ładne, stylowe. Okolica przepiękna! Wszystko, co potrzebne, jest na miejscu. Pokoje "U Gracjana" spełniły moje oczekiwania, aż z nakładem.
zabcia

napisał aicha2583 » N mar 31, 2013 12:59 pm

Opis w internecie nie zgadza się z rzeczywistością. Mnie także się tutaj nie podobało, najgorsze było to że pojechałam z dziećmi, które miały się doskonale bawić na placu zabaw a tego nie było...w ogóle drogo ...
aicha2583

napisał mardok » Cz kwi 25, 2013 7:32 am

Widać że zdania są podzielone, być może zależy to od faktu, ze kazdy z nas chce czegoś innego....nie każdemu wszystko dogodzi. Też tu byłem i powiem, ze jakiś rażących zaniedbań nie ma..
mardok