Spływy kajakowe

Dysuksje na temat wypoczynku aktywnego na wodzie i lądzie: jazda konna, rowery, turystyka piesza, żagle, kajaki, windsurfing, narty wodne, kajaki...

Spływy kajakowe

napisał Tomek » Wt kwi 24, 2007 5:24 pm

Witam.
Macie jakieś sprawdzone i przeterate przez was szlaki kajakowe na Kaszubach :)?
Moze polecacie jakies ciche i w miare malo uczeszcane odcinki rzek nadajace sie na kajaki?

Pozdrawiam
Tomek

Re: Spływy kajakowe

napisał largo » Cz mar 03, 2011 11:02 am

Spływy kajakowe na Kaszubach organizuje np. ośrodek wypoczynkowy Largo, mają to nawet w ofercie
largo

napisał kajakirodos » N mar 13, 2011 9:00 pm

Zapraszamy na spływy kajakowe rodziny z dziećmi, grupy zorganizowane oraz osoby indywidualne na niezapomniane przeżycia podczas spływu rzeką Wda oraz Wieżyca w Starogardzie Gdańskim,
kajakirodos

napisał onnanka » Cz kwi 26, 2012 8:45 am

Ja uwielbiam spływać Wdą, szczególnie od miejscowości Wdecki Młyn.. Lasy są tam przepiękne! Byłam też na Brdzie na odcinku Mylof - Brda, Zbrzycy. W tym roku planujemy zrobić górną Brdę. Niestety do dyspozycji mamy tylko weekendy, więc spływamy tylko dwa dni... I polecam współpracę z firmą kajaki.pl - zawsze od nich bierzemy sprzęt i nigdy nie było problemów.
onnanka

napisał aicha2583 » Pn mar 25, 2013 5:39 pm

Osobiście uczestniczyłam w spływie kajakowym organizowanym przez Largo. Powiem Wam szczerze, że przyjemniejszej przygody nigdy wcześniej nie przeżyłam. Jeśli się uda znów udam się na ten spływ i Wam też polecam:)
aicha2583

napisał Pasek » Wt lip 02, 2013 7:12 am

No ja też sie chyba uzależniłem od kajaków po pierwszym razie. Byliśmy tutaj na spływie kajakowym: http://www.e-kaszuby.pl/splywy-kajakowe ... ubach.html
Polecam każdemu kto szuka przygody :)
Pasek