Spływ kajakowy rzeką Wierzyca w terminach 27.IV 2012r. - 6.V

Dysuksje na temat wypoczynku aktywnego na wodzie i lądzie: jazda konna, rowery, turystyka piesza, żagle, kajaki, windsurfing, narty wodne, kajaki...

Spływ kajakowy rzeką Wierzyca w terminach 27.IV 2012r. - 6.V

napisał czolenkokajaki » Wt kwi 10, 2012 7:37 pm

Firma CZOŁENKO powstała w bieżącym roku A.D. 2012. Siedziba znajduję się w miejscowości Stara Kiszewa, przez którą przepływa rzeka Wierzyca. Według ludowych opowiadań jest ona naturalną granią pomiędzy Kaszubami a Kociewiem. Nazwa firmy wywodzi się z języka kaszubskiego, w którym "czołenko" oznacza po prostu kajak.

Organizujemy spływy na rzece Wierzyca oraz Wda. Wierzyca jako szlak kajakowy jest dopiero odkrywana i zagospodarowywana. Z roku na rok przyciąga coraz więcej miłośników spływów kajakowych ze względu na swą dzikość, naturalność i miejscami górski charakter. Wda jest jednym z najstarszych szlaków kajakowych z bogatą historią i tradycjami, płynąca przez Kaszuby i Bory Tucholskie.

Posiadamy kajaki polietylenowe typowo turystyczne. Przeznaczone na spokojne rekreacyjne spływy. Każda przygoda na rzece jest bezpieczna, ponieważ wszyscy z uczestników otrzymują specjalne kapoki. Istnieje także możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia. Na stanie posiadamy również fartuchy ochronne, etui i worki wodoszczelne do zabezpieczenia rzecz prywatnych. Współpracujemy z wykwalifikowanymi Instruktorami Rekreacji Ruchowej (IRR) ze specjalizacją kajakarstwo. Spływy oraz szkolenia pod okiem instruktora przeznaczone są głównie dla grup zintegrowanych.Wedle przysłowia "KLIENT NASZ PAN" zorganizujemy wszystko tak jak Państwo sobie tego życzycie. Wyjedziemy na miejsce startu spływu nawet z jednym kajakiem. Oferta nasza przeznaczona jest dla każdego: dla małych grup; dużych zorganizowanych grup; grup firmowych, studenckich, towarzyskich, rodzinnych.

Proponujemy spływy na rzece Wierzyca gdzie start bądź koniec spływu mieści się w miejscowości Stara Kiszewa.Wiąże się to z jednym przewozem sprzętu na miejsce, co równa się z niewielkimi kosztami przejazdu.


Zapraszam na stronę internetową:

http://www.czolenko-kajaki.3-2-1.pl/index.html

TEL: 727 904 120
czolenkokajaki
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt kwi 10, 2012 7:33 pm

Re: Spływ kajakowy rzeką Wierzyca w terminach 27.IV 2012r. - 6.V

napisał raki » Pt lip 05, 2013 7:57 am

A ja polecam sprawdzić spływy kajakowe
Sporo atrakcji, niskie ceny i można nawet zarezerwować :)
raki
 
Posty: 10
Dołączył(a): Pt lip 05, 2013 7:27 am
Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron