Gdzie na Kaszuby warto się wybrać?

Dysuksje na temat wypoczynku aktywnego na wodzie i lądzie: jazda konna, rowery, turystyka piesza, żagle, kajaki, windsurfing, narty wodne, kajaki...

Re: Gdzie na Kaszuby warto się wybrać?

napisał Nomada » Pn kwi 27, 2015 9:14 am

Polecam wycieczkę do Zoo Egzotyczne Kaszuby. Byłam tam niedawno z dziećmi- bardzo nam się podobało. Byliśmy większą grupą- mieliśmy przewodnika- ciekawie opowiadał, dzieci były szczęśliwe, mogły dotknąć niektóre zwierzęta, zrobić sobie zdjęcie. Ja ze znajomymi miałam czas żeby posiedzieć, zjeść coś w tamtejszej restauracji. Teren jest zadaszony także można zaplanować taki wyjazd bez względu na pogodę. Na ich stronie jest więcej informacji, ale ja szczerze polecam to miejsce na rodzinny wypad :)
Nomada

napisał Wejherowo » Pn sie 24, 2015 12:40 pm

W Wejherowie znajduje się „Szlak Abecadła kaszubskiego”. W samym mieście znajduje się 5 granitowych rzeźb z wygrawerowanymi fragmentami alfabetu – turyści podążając ich śladem mogą nie tylko zwiedzać samo miasto, ale poznawać poszczególne części alfabetu. Ciekawa i nietypowa atrakcja :)
Wejherowo

napisał agata1 » Pt lis 13, 2015 7:28 pm

Ja polecam wczasy na kaszubach na wypoczynek, ale też i na imprezę sylwestrową, na którą się właśnie wybieramy z mężem. W zeszłym roku świetnie się bawiliśmy i mam nadzieję, że i w tym roku równie dobrze będziemy się bawić
agata1

napisał Wejherowo » Śr gru 30, 2015 8:30 am

Na Sylwestra "pod chmurką" zapraszam do Wejherowa. Można powitać tam Nowy Rok na Kaszubach :)
Wejherowo

napisał kaszubin » Śr lut 03, 2016 11:42 am

Bardzo lubię to miejsce) Jestem z Holandii, jak mogę dostać się do Kaszub? I gdzie się zatrzymać?)
kaszubin

napisał HelenaWilla » Cz lut 04, 2016 12:24 pm

Oczywiście, najlepszym sposobem, aby dostać się do Kaszub, jest podróż samolotem)
To może wydawać się drogie, aby podróżować z Holandii do Polski) Ale myślę, że jeśli będzie zamówić bilety przez internet - to wszystko będzie okey)
Zamówiłem bilety tutaj: http://www.domekletniskowy.com.pl
Mam nadzieję, że to pomoże)
HelenaWilla

napisał luzer » Śr lut 24, 2016 5:53 pm

Polecam agroturystykę na kaszubach w miejscowości Rokity. Byłem tak z paczką znajomych na sylwestra, mają obiekt czynny cały rok. Super miejscówka, piękne i w pełni wyposażone mieszkania w atrakcyjnej cenie. Zajrzyj: agroturystyka kaszuby
luzer

napisał annRad » Śr cze 01, 2016 6:34 pm

Polecam rynek w Wejherowie, bardzo klimatyczne miejsce :) A, że jestem łasuchem nie mogę nie wspomnieć o cudownym sękaczu kupionym w delikatesach właśnie na rynku <3 Niebo w gębie :D
annRad

napisał Wejherowo » Śr maja 17, 2017 12:09 pm

Polecam Ci Wejherowo, to klimatyczne miasteczko. Ceny są na prawdę przystępne, a baza noclegowa jest rozwinięta. Do Bałtyku jest około 25 km, ale znajdziesz tam dogodną komunikacje, myślę że w tym całym nadmorskim zamieszaniu na pewno więcej spokoju będzie w Wejherowie. Polecam zajrzeć na ich stronę http://www.wejherowo.pl.
Wejherowo

Poprzednia strona