Aktywny wypoczynek na Kaszubach

Dysuksje na temat wypoczynku aktywnego na wodzie i lądzie: jazda konna, rowery, turystyka piesza, żagle, kajaki, windsurfing, narty wodne, kajaki...

Aktywny wypoczynek na Kaszubach

napisał KRIS » N kwi 24, 2011 9:32 am

Witam serdecznie.Zapraszam na spędzanie aktywnego wypoczynku do Szkoły przetrwania, organizujemy imprezy integracyjne dla firm oraz indywidualnych grup, posiadamy noclegi oraz niezapomniane wrażenia z PAINTBALL oraz SPŁYWÓW KAJAKOWYCH.Organizujemy także edukacyjne wycieczki regionalne.Nasza baza znajduje się w malowniczej części kaszub, w miejscowości Stężyca.
KRIS

Re: Aktywny wypoczynek na Kaszubach

napisał Regina » Wt lut 14, 2012 7:57 am

Polecam aktywny wypoczynek nad jeziorem Raduńskim, najczystszym obecnie i jednym z najbardziej jeszcze dzikich jezior na Kaszubach. Jezioro to znane jest wśród lokalnych nurków i wielbicieli sportów wodnych. Polecam Noclegi nad tym jeziorkiem.
Regina

napisał raki » Pt lip 05, 2013 7:56 am

Polecam wam Bory Tucholskie - można sobie zorganizować wędrówkę i pozwiedzać a jest co :)
byłem tam rok temu i było świetnie :)
raki

napisał azlocien » Wt wrz 24, 2013 2:17 pm

A ja polecam gorąco to miejsce Bardzo urokliwe tereny, spokój, cisza. Chciałem spędzić urlop na łonie natury, z dala od cywilizacji i dokładnie to otrzymałem. Oczywiście nie zabrakło też ruchu i aktywności po leśnych szlakach ;)
azlocien

napisał justyna88 » Cz gru 05, 2013 10:33 am

raki napisał(a):Polecam wam Bory Tucholskie - można sobie zorganizować wędrówkę i pozwiedzać a jest co :)
byłem tam rok temu i było świetnie :)

Też bylam, ale jakoś nie lubię tam jeździć, strasznie nudno tam jest :P
justyna88

napisał roxawoj » Pt mar 23, 2018 8:51 am

Bardzo aktywnie i przyjemnie spędziłam swój czas w Bieszczadach. Hotel http://www.clothes-uk.net/osrodki-wypoczynkowe/solny---wakacje-w-bieszczadach.html oferuje szeroki zakres ciekawych atrakcji :)
roxawoj