Zapoznanie

Dyskusje ogólne na wszelkie tematy z Kaszubami i Pomorzem. Język kaszubski, historia Kaszub, obyczaje, haft kaszubski, kuchnia itp.

Zapoznanie

napisał Zagubiona » Cz lip 16, 2009 9:07 am

Witam jestem nowa na forum i nową mieszkanką kaszubskiej wsi.Od dziecka mieszkałam i wychowałam sie w wielkim mieście a teraz mieszkam tu na kaszubskiej wsi ,nie potrafie sie do końca odnaleśc , zawsze od dzieciństwa byłam otoczona ludzmi jako dorosła miałam i wciaż mam wielu znajomych ,teraz tego mi brakuje ,wiele czasu spędzam w domku i czekam na mego mena aż wróci z pracy , chwilami taka nowa sytuacja mnie dołuje ,brak mi plotek wyjść i cetrum handlowych poprostu kontaktu z ludżmi .Cisza i spokój jaki panuje na kaszubach jest piękny ale nadmiar tego mnie powoli zabija.Szukam tu na forum ludzi którzy może jak ja pochodzą z miasta a teraz mieszkaja na kaszubach i moze im tez brakuje miasta
Zagubiona

Re: Zapoznanie

napisał kwitekewelina » Cz lut 18, 2010 2:30 pm

Witaj :D Ja mieszkam w mieście ,ale bardzo bardzo lubię spędzać wakacje z dala od zgiełku ulicznego :shock: I to właśnie rok w rok uciekam na wakacje albo na Kaszuby albo na Mazury. :roll: Uwielbiam to ciszę i spokój który tam panuje. Dla mnie to bajka takie wakacje :lol: , po prostu wypoczywam
kwitekewelina

napisał aicha2583 » Pt kwi 19, 2013 4:07 pm

Witaj

Zazdroszczę CI że mieszkasz na Kaszubach:) Ja pochodzę z Podkarpacia i moim marzeniem jest udanie sie właśnie na jakieś Wakacje na Kaszubach :) Przecież u Was jest pięknie i zimą i latem:)
aicha2583

napisał mardok » N kwi 28, 2013 10:13 am

Witam Was wszystkich:)

Ja takze kocham Kaszuby chociaż tutaj nie mieszkam to często przybywam w te strony:) Dzięki temu naprawdę wiem jakie tu zabytki i atrakcje. :)
Pozdrawiam
mardok