Wybór konta osobistego

Dyskusje ogólne na wszelkie tematy z Kaszubami i Pomorzem. Język kaszubski, historia Kaszub, obyczaje, haft kaszubski, kuchnia itp.

Re: Wybór konta osobistego

napisał roki » Śr lut 03, 2016 8:55 pm

ja może napisze kilka słów na temat konta w mBanku, którego to używam już od 9 miesięcy i nie ukrywam, że jestem z tego konta naprawdę bardzo zadowolony - głównie ze względu na to, że nie zawiedli mnie w żadnej kwestii.
mam tam nie tylko to ekonto ale mam też kredyt i ubezpieczenie swojego audi - ubezpieczenie wyszło najtaniej - nie muszę nawet pamiętać o tym, żeby je przedłużać bo robi się to automatycznie - także dla mnie super - jestem trochę zapominalski.

Co do samego konta to jeszcze powiem, że ja sie ma te transakcje na minimalny pułap to wtedy nie ma już żadnej opłaty za kartę ani za konto i w sumie każdy kto używa konta codziennie to bez problemy ma te transakcje - mnie w ogólnie nie naliczyli tej opłaty
roki

napisał Alicja » N lut 07, 2016 6:35 pm

Hmmm spore wymagania tutaj widzę no a le to bardzo dobrze bo w końcu jeśli zakładamy dla siebie konto w banku to nie po to żeby je niedługo zmieniać na inne :) Ja korzystam z usług Millenium i jestem bardzo zadowolona. Co prawda nie wszystko jest tam darmowe ale konto można założyć bez wychodzenia z domu, są natychmiastowe przelewy internetowe, jest super fajna przejrzysta, intuicyjna i wygodna aplikacja mobilna, a w razie na przykład jakiś problemów wystarczy zadzwonić do obsługi, która jest bardzo kompetentna, miła i od razu stara się rozwiązać naszą sprawę. Z czystym sumieniem polecam Millenium :)
Alicja

napisał Halik8787 » Cz lut 11, 2016 10:36 am

Ja mam w PKO BP i mi pasuje
Halik8787

napisał jagoda343 » Pt lut 12, 2016 6:50 pm

Ja mam mBank i mi pasuje, ale jestem zdania, że jednemu pasuje, a drugiemu już nie koniecznie. Warto nie kierować się tylko opiniami innych, ale też samemu poczytać http://darmowe-konto-bankowe.pl/nest-bank.html
jagoda343

napisał alicja90f » Pt mar 04, 2016 8:01 pm

Ja ostatnio zakładałam konto w BZ WBK , według mnie mają fajną ofertę. Ale ogólnie wybór nie był łatwy, bo na rynku polskim jest sporo banków, które mają ciekawe oferty. Najprościej jest się z nimi zapoznać, czytając w necie jakieś artykuły itp. Proponuję też sugerować się rankingiem kont bankowych.
alicja90f

napisał vika » Pn mar 14, 2016 2:33 pm

Ja przeglądając serwis rachunek.net.pl znalazłam taki artykuł: Zamiana konta czym należy się kierować. ] Jest tam spis rzeczy na które należy zwrócić uwagę przy wyborze konta bankowego, a także informacje jak dokonać zmiany, no i jak wybrać najlepsze konto dla siebie.
vika

napisał sylwia93d » Pn maja 09, 2016 7:53 pm

Myślę, że warto przejrzeć ofertę nest banku tutaj Konto zupełnie darmowe, bez jakiś tam ukrytych kosztów, jak dla mnie super opcja. Proponuję zapoznać się z ofertą tego banku i zobaczyć co piszą inni klienci.
sylwia93d

napisał basiam » Śr wrz 21, 2016 9:07 pm

Słyszałam podobnoże w Październiku Smart Bank zmienie nazwę na Nest Bank. Prawda to?
basiam

napisał piotrek » Wt lip 25, 2017 7:37 pm

Nest Bank i Idea Bank jedyne darmowe konta
piotrek
Site Admin

Poprzednia strona