Usługi private bankingu

Dyskusje ogólne na wszelkie tematy z Kaszubami i Pomorzem. Język kaszubski, historia Kaszub, obyczaje, haft kaszubski, kuchnia itp.

Usługi private bankingu

napisał Petrus » Cz gru 21, 2017 1:01 am

Czy ktoś z Was interesuje się inwestowanie? chodzi mi konkretnie o inwestycję w fundusze inwestycyjne, ponieważ mam trochę wolnych środków i chciałbym je pomnożyć. Zdaje sobie sprawę, że inwestycja w nieruchomość daje dużo większy zwrot z inwestycji, no ale niestety tych środków nie jest na tyle, żeby kupić jakąś nieruchomość :) Znalazłem taką propozycję od DB https://www.eliteprivatebanking.pl/#/db-elite/pakiet-db-elite gdzie osoba decydująca się na tę usługę jest traktowana jakby na specjalnych i ma przydzielonych doradców w zakresie inwestowania środków, dlatego wydaje się to być ciekawa opcja, zważywszy, że lokata ma bardzo niskie oprocentowanie. Nigdy jednak nie miałem do czynienia z żadnymi funduszami, więc w zasadzie nie wiem ile tak naprawdę można na tym zarobić, dlatego też chciałem się Was zapytać, czy warto oraz czy inwestycja ta jest obarczona dużym ryzykiem.
Petrus