Transport metalowych słupków

Dyskusje ogólne na wszelkie tematy z Kaszubami i Pomorzem. Język kaszubski, historia Kaszub, obyczaje, haft kaszubski, kuchnia itp.

Transport metalowych słupków

napisał Petrus » N cze 29, 2014 12:54 pm

Słuchajcie, jest taka sprawa, że muszę przewieźć kilkanaście metalowych słupków na działkę. Niby nic szczególnego ale jednak. Pierwszy problem polega na tym, że nie posiadam żadnej przyczepki, żebym mógł je wrzucić na nią. Nie mam też jak ich przewieźć w samochodzie, bo mam za mały samochód - seat ibiza. Pozostaje zatem przewieźć je na dachu i tutaj pojawia się drugi problem. Jak je związać ze sobą, a później do dachu, żeby w trakcie transportu żadna nie wypadł? Wydaje mi sie, że wszelkie sznurki i linki odpadają, z tego względu, że słupki te są metalowe i mają gładką powierzchnię, zatem mogą się ślizgać, myśłałęm też o takkiej taśmie ale też jako do końca nie jestem przekonany, bo ona też ma gadką fakturę, może mniej niż linki ale jednak. Czy macie zatem jakiś pomysł? Rozważam też taśmę izolacyjną klejącą, chociaż było by z tym trochę zabawy, żeby to wszystko posklejać, ale jak nie da inaczej rady, to innego pomysłu nie mam.
Petrus

Re: Transport metalowych słupków

napisał Esterkaa » Śr paź 15, 2014 1:39 pm

wypożycz przyczepkę
Esterkaa