Remont mieszkania

Dyskusje ogólne na wszelkie tematy z Kaszubami i Pomorzem. Język kaszubski, historia Kaszub, obyczaje, haft kaszubski, kuchnia itp.

Remont mieszkania

napisał Petrus » So lis 26, 2016 9:24 am

Robię aktualnie remont mieszkania i mam pomysł, żeby specjalnie wyeksponować jedną ścianę na której będą wisieć różne obrazy. Przy czym zależy mi na dokładnym doświetleniu dlatego chcę, żeby wiązka światła szła bezpośrednio na tę ścianę. Początkowo chciałem to zrobić za pomocą halogenów podwieszonych na suficie, ale nie dałoby to jednak tego efektu o jaki mi chodzi, ponieważ strumień światła idąc z góry nie eksponowałby równomiernie całej ściany. Wydaje mi się, że sprawdzić się może coś tego typu podwieszone na suficie jednak wcześniej nie miałem okazji zapoznać się z taką lampą. Czy ktoś z Was korzysta z tego typu lamy? Co też dla mnie istotne, to czy można w niej regulować stopień jasności?
Petrus

Re: Remont mieszkania

napisał vika » Pt gru 16, 2016 8:43 am

Sposobem na to, aby uzyskać rewelacyjne efekty świetlne jest taka lampa

Lampa ta ma niepospolity wygląd, jest trochę futurystyczna, a zarazem klasyczna.
vika

napisał Mimelka » Pn maja 01, 2017 1:41 pm

A jak zbieracie kasę na taki remont? Moim zdaniem z dwójką dzieci na karku jest to bardzo ciężkie. Ja chciałem zabrać jakąś pożyczkę, no wiecie pożyczka bez zaświadczeń to moim zdaniem doby wybór. Ja na 100% spłacę zobowiązanie, tylko odłożyć jest bardzo ciężko. Tutaj mam lekką rękę do wydawania.
Mimelka

napisał roxawoj » Śr lut 07, 2018 12:57 pm

Mam małe mieszkanie więc zdecydowałam się na remont jedynie żeby powiększyć trochę miejsce. Z tej okazji kupiłam też nowoczesny półkotapczan Fajny pomysł dla każdego co ma za mało miejsca!
roxawoj