Przygotowania do triatlonu

Dyskusje ogólne na wszelkie tematy z Kaszubami i Pomorzem. Język kaszubski, historia Kaszub, obyczaje, haft kaszubski, kuchnia itp.

Przygotowania do triatlonu

napisał Brezyl » Pn lut 03, 2014 2:50 am

Cześć, chciałbym się Was zapytać, czy może ktoś z Was brał udział w triatlonie? Chodzi mi o to w jaki sposób się przygotowywaliście do tego i jak długo Wam zajęły same przygotowania? Mam postanowienie, że chciałbym w jeszcze w tym roku przystąpić do takich zawodów, problem jednak w tym, że w zasadzie będę dopiero zaczynał swoje treningi (wcześniej nie prowadziłem jakiegoś szczególnie sportowego trybu życia). Zaopatrzyłem się już chyba we wszytsko, chociaż zastanawiam się jeszcze nad zakupem tego rodzaju spodni bo te które posiadam, w ogóle nie chronią przed zimnem, a nie zapowiada się, żeby zima szybko puściła....
Będę również bardzo wdzięczny za jakiekolwiek rady:)
Brezyl

Re: Przygotowania do triatlonu

napisał roxawoj » Pn mar 19, 2018 10:43 am

Odpowiednia dieta i ćwiczenia na pewno są konieczne, ale zanim cokolwiek zaczniesz to powinieneś pójść do lekarza i wykonać serię badań aby stwierdzić że twój organizm jest na takie coś gotowy i jeszcze możesz się wybrać do http://www.opinie-pracodawcy.pl/firma/przychodnia-rehavitae gdzie profesjonalni ortopedii doradzą jak się ochronić przed niebezpieczeństwem i kontuzjami.
roxawoj