Kredyt obrotowy

Dyskusje ogólne na wszelkie tematy z Kaszubami i Pomorzem. Język kaszubski, historia Kaszub, obyczaje, haft kaszubski, kuchnia itp.

Kredyt obrotowy

napisał Petrus » So cze 24, 2017 4:47 pm

Chciałem się Was zapytać, czy macie podobne doświadczenia, chodzi o to, że moja firma ma zaciągnięty kredyt w rachunku bieżącym i jakiś czas temu bank podesłał mi zmianę opłat dodając do zapis do umowy kredytowej, że od pociągniętego kredytu na koniec miesiąca będzie pobierana dodatkowa opłata(dodam tylko, że zupełnie przypadkiem stało się to po wprowadzeniu podatku bankowego, który rzekomo miał nie być przenoszony na konsumentów wg miłościwie nam panujących...) która jest iloczynem wykorzystanego kredytu. Trochę mnie to denerwuje i myślę czy przedłużyć umowę czy pozwolić jej wygasnąc i poszukać czegoś innego w innym banku. Zastanawiam się nad ofetrą mbanku, jednak na http://www.forum-kredytowe.pl nic nie widzę, żeby było coś o tym wspomniane. Tym samym mam pytanie, czy ktoś kojarzy, czy tam też można spotać takie opłaty?
Petrus

Re: Kredyt obrotowy

napisał Mimelka » Wt sie 01, 2017 5:48 am

Oczywiście jeśli masz możliwość kupienia czegoś swojego, to ja bym się nie wahała. Nie warto być zdanym na łaskę najemcy, a przy okazji zamiast płacić za czynsz komuś obcemu, możesz tę gotówkę „włożyć” we własne M. nowe mieszkania wroclaw Cię interesują? Tam we Wrocławiu jest wiele miejsc pracy, które pozwolą Ci się rozwijać, dzięki temu spokojnie zarobisz na kredyt hipoteczny :)
Mimelka