Kalistenika i suplementy

Dyskusje ogólne na wszelkie tematy z Kaszubami i Pomorzem. Język kaszubski, historia Kaszub, obyczaje, haft kaszubski, kuchnia itp.

Kalistenika i suplementy

napisał Petrus » N wrz 24, 2017 10:29 am

Ćwiczę kalistenikę od ok. 2 miesiące, jakieś 3-4 razy w tygodniu. Zauważyłem, że o ile siła i przede wszystkim wytrzymałość się zwiększyła, to jednak wygląd mięśni nie poprawił się jakoś znacząco, dlatego myślę, że już czas wprowadzić jakieś odżywki (dotychczas ćwiczyłem zupełnie na sucho). W moim przypadku wydaje mi się, że najlepiej nadawało by się białko, ponieważ mam normalną budowę ciała, nie mam problemu z nabraniem wagi, żebym musiał brać coś na masę, a chcę jedynie żeby rosły mi mięśnie. Dlatego chciałbym się Was zapytać jakie biało polecacie. Zalezy mi przede wszystkim na dobrym stosunku ceny do jakości. Rynek jest bardzo szeroki w tego typu odżywki a ja jestem zielony, trochę poszukałem w internecie na sklepach internetowych i chciałbym Was zapytać, co np. myślicie o tej odżywce w formie...masła orzechowego, widziałem, ze takie coś oferuje GoOnNutrition https://www.goonnutrition.pl/maslo-orzechowe-GO-ON jak wcześniej mówiłem nie znam się na tym i opieram się tylko na cenie i zawartości białku w białku, i na tej podstawie wydaje się być ok.
Petrus