Jakie drzwi do firmy?

Dyskusje ogólne na wszelkie tematy z Kaszubami i Pomorzem. Język kaszubski, historia Kaszub, obyczaje, haft kaszubski, kuchnia itp.

Jakie drzwi do firmy?

napisał Petrus » Śr sty 24, 2018 2:11 pm

Przymierzam się do otwarcia swojego własnego biznesu. Przez lata pracowałem zagranicą i udało mi się zebrać trochę kapitału. Wiecie, do banku nie opłaca się wsadzać tych pieniędzy ze względu na bardzo niski procent zwrotu. W skrócie: wypatrzyłem pewna nieruchomość, która chce zakupić w celu przerobienia jej na centrum logistyczne dla firmy kurierskiej. Na rynku ofert jest co raz większa konkurencja i nowy przewoźnik ma wejść na nasze tereny (nie mogę więcej szczegółów zdradzać). Wszystko byłoby pięknie gdyby nie bardzo wyśrubowane wymogi jakie musi spełnić budynek. Jednym z ważniejszych są drzwi stalowe przeciwpożarowe .. muszą mieć specjalne certyfikaty o której zazwyczaj jest dosyć cieżko. Ze wszystkich ofert jakie przejrzałem jedynie tutaj firma oferuje to czego potrzebuje. Może ktoś bardziej obeznany w temacie wypowie sie coś więcej i podpowie co zrobić, dzieki.
Petrus

Re: Jakie drzwi do firmy?

napisał roxawoj » Wt lut 20, 2018 2:18 pm

Solo http://www.opinie-pracodawca.info/opinie/okna-solo.html to firma, która zajmuje sie produkcją i sprzedażą okien i drzwi. Na pewno znajdziesz coś solidnego w ich ofercie.
roxawoj