czy zakupy w Internecie dobiją te tradycyjne zakupy?

Dyskusje ogólne na wszelkie tematy z Kaszubami i Pomorzem. Język kaszubski, historia Kaszub, obyczaje, haft kaszubski, kuchnia itp.

Re: czy zakupy w Internecie dobiją te tradycyjne zakupy?

napisał rafi77 » Wt lis 29, 2016 3:17 pm

No kupując na necie można liczyć przede wszystkim na dużo niższe ceny. Np. głupi telefon Xiaomi znajdziesz w internecie lub na Allegro kilkadziesiąt złotych taniej niż w punkcie stacjonarnym. Tak jest z większością produktów w sumie. Minusem są głównie koszty przesyłki, ale przy większych zamówieniach raczej opłaca się kupować w sieci.
rafi77

napisał Mimelka » Śr sty 24, 2018 8:40 pm

Moim zdaniem więcej produktów znajdziesz w sieci i to z atrakcyjniejszymi cenami niżeli w sklepach stacjonarnych. Ja często w ten sposób robie zakupy, ponieważ jeżdżę na wózku i nie zawsze mam siły jak i chęci na podróżowanie po zatłoczonych galeriach handlowych :)
Mimelka

napisał roxawoj » Pt lut 23, 2018 11:49 am

Raczej wątpie.. chociaż młodsze pokolenia to tylko przez internet zamawiają. Ja jestem zdania że można pooglądać co jest w sieci i później najlepiej wybrać się do sklepu stacjonalnego. Tak kupiłam stół od firmy http://www.go2job.com.pl/opinie/rad-pol-meble-tkaniny.html . Odwiedziłam stronę, poszukałam opinii i dopiero jak byłam pewna że chce taki stół to poszłam i kupiłam szybko i sprawnie :D
roxawoj

Poprzednia strona