Szczyt Wieżyca

Atrakcje Kaszub - najciekawsze wg was miejsca na Kaszubach warte zobaczenia. Podziel się tutaj opinią o najbardziej urokliwych miejscach na Kaszubach.

Szczyt Wieżyca

napisał mardok » Wt kwi 23, 2013 7:46 am

Był ktoś z Was na szczycie Wieżyca. Słyszałem że widoki są piękne i że na prawdę warto. Jednak interesuje mnie ile czasu wchodzi sie na szczyt, i czy jest trudno, bowiem wybieram sie z dziećmi.
mardok

Re: Szczyt Wieżyca

napisał bura » Śr kwi 24, 2013 7:34 am

Oczywiście że warto i z całą pewnością można udać się tutaj z dziećmi. Oczywiście takimi które to skończyły przynajmniej 7 - 8 lat. Wzniesienie nie jest trudne. Można go pokonać w około godzinę. A widoki z góry są cudne:)
http://www.e-kaszuby.pl/szczyt-wiezyca.html
bura

napisał justyna88 » Cz gru 05, 2013 10:39 am

mardok napisał(a):Był ktoś z Was na szczycie Wieżyca. Słyszałem że widoki są piękne i że na prawdę warto. Jednak interesuje mnie ile czasu wchodzi sie na szczyt, i czy jest trudno, bowiem wybieram sie z dziećmi.

Ja byłam z mężem i naprawdę warto tam jechać. Widoki są piękne! A jeżeli chodzi o dzieci, to nie mam pojęcia czy by sobie poradziły. My jak na razie nie bierzemy naszego dziecka na takie wycieczki.
justyna88

napisał parasolo » Wt gru 01, 2015 5:57 pm

Byłam, wiele lat temu :) muszę znów wybrać się w te tereny, bo są naprawdę urocze.
parasolo